Mobil

Motorola şirketinden bütçe dostu Moto G Play 2021 modeli

Motorola şirketinden bütçe dostu Moto G Play 2021 modeli

 

Motorola şirketi dün çok yakın bir zamanda satışa çıkarmaya hazırlanmakta olduğu üç tane yeni telefonunu tanıtmış oldu. Moto G adlı serinin üyesi olarak öne çıkan bu üç tane yeni telefonun arasında en düşük performansa sahip model olmasına karşın çok düşük fiyatının yanı sıra güçlü bataryasından dolayı da dikkat çekmekte bulunan telefon da Moto G Play 2021 olmuş durumda.

Son zamanlarda piyasaya sürmüş olduğu en yeni bütçe dostu telefonları ile birlikte isminden çok sık bir şekilde söz ettirmeye başlamış olan Motorola şirketi, dün üç tane yeni akıllı telefon tanıtmış oldu. Moto G ile alakalı ailenin yeni üyelerine bakıldığında en düşük bütçeye sahip ve de en düşük özellikleri bulunan model de Moto G Play 2021 modeli olarak öne çıktı.

Standart bir şekilde günlük kullanımla ilgili olarak uygun fiyata sahip bir akıllı telefon arayan herkesi özellikle fiyatıyla bayağı bir memnun edecek gibi gözükmekte bulunan Moto G Play 2021 adlı model, aynı zaman içerisinde 5.000 mAh gücündeki bataryasından dolayı da dikkat çekmekte. Motorola şirketinin Moto G Play 2021 adlı modeli, Amerika Birleşik Devletleri içerisinde ön siparişe açılmış oldu ve 14 Ocak tarihinde de satışı başlamış olacak. Telefonun mevcut durumdaki fiyatı da 169,99 dolar tutarında (ortalama bir şekilde 1.250 Türk Lirası ila vergiler). Fakat telefonun ülkemiz içerisinde satışa çıkıp çıkmayacak olduğuna yönelik herhangi bir bilgi de bulunmuyor.

 

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close