Mobil

Motorola şirketi o modelini ne zaman tanıtacak

Motorola şirketi o modelini ne zaman tanıtacak

 

Lenovo şirketinin satın almış olduğu Motorola Mobility isimli platform, gelecek günler içerisinde çok daha yeni bir akıllı telefon modeliyle karşımıza çıkmış olacak. Motorola One Hyper isimli model, akıllı telefonlarla alakalı üreticinin ilk pop-up selfie kamerasına sahip telefonu olarak öne çıkacak.

32 MP çözünürlüğe sahip olan pop-up selfie kamerası sayesinde One Hyper modeli, damla çentik veyahut delikleri çok fazla sevmemekte olan akıllı telefon kullanıcılarına özel olarak çok önemli bir alternatif olarak öne çıkacak. Motorola One Hyper isimli model, 32 MP özelliğe sahip pop-up selfie kamerasının yanı sıra ikili arka kamera yapısı ile birlikte orta düzeyde yer alan akıllı telefonlardan bir tanesi olacak

Motorola One Hyper modeliyle alakalı olarak ortaya çıkmış olan söylentiler eğer doğru bir durumdaysa, One Hyper modelinin arka bölümünde yer alan 64 MP gücündeki ana kamerasına 8 MP’lik gücüne sahip derinlik sensörü eşlik ediyor olacak. One Hyper modelinin Qualcomm şirketine ait olan 11nm sürecinde üretilen Snapdragon 675 işlemcisiyle birlikte 4 GB’lik RAM’in eşlik edeceği de ifade ediliyor. Telefon üzerinde yer alacak dahili depolama alanının ise tam olarak 128 GB olması konusunda bir beklenti var.

Orta seviyede yer alan akıllı telefonlar dünyası üzerinde yeni üyesi olarak karşımıza çıkacak One Hyper modelinin ekranı da 6.39 inçlik bir büyüklüğe sahip Full HD+ özelliğinde bulunacak. Cihazın mevcut durumdaki bataryasının da 3600 mAh kapasitesinde bulunması konusunda bir beklenti var.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close