Mobil

Motorola One Macro ne zaman tanıtılacak?

Motorola One Macro ne zaman tanıtılacak?

 

Bir dönemin en çok kullanılan telefon markalarından biri olan Motorola, bir müddettir günümüz mobil platformuna ayak uydurabilmek amacıyla çeşitli çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu söz konusu çalışmaların en somut bir durumdaki ve en son örneği de geçmiş olduğumuz günler içerisinde Suudi Arabistan’da yer alan bir tane e-ticaret sayfası üzerinde yanlışlıkla satışa çıkartılan Motorola One Macro isimli telefon modeli. Bu söz konusu yanlışlığın hemen sonrasında şimdi de cihazın tam olarak ne zaman piyasaya sürülecek olduğu ortaya çıkmış bir durumda.

Perakende satış sitelerinden bir tanesinin ürün listelemesi kısmından açık bir şekilde anlaşılabilecek olduğu gibi bu cihaz, 9 Ekim tarihi içerisinde tanıtılmış olacak. Motorola One Macro isimli model, ilk olarak Hindistan içerisinden başlamak üzre bir çok değişik bölge üzerinde satışa sunulmuş olacak. Ürün sayfası üzerinde cihazın özelliklerine çok fazla yer verilmemiş olsa bile dikkatleri çekmekte olan bir takım özellikleri görmüş oluyoruz. Bu söz konusu özelliklerin arasında ise çoklu görev ile birlikte pil dayanıklılık konusu, çok daha geliştirilmiş bir durumdaki kameralar ve de fotoğrafçılık kabiliyeti benzerindeki detaylar yer alıyor.

One Macro isimli modelin yanında Motorola şirketinin çok daha yeni bir Motorola One akıllı telefon modeli üstünde çalışmakta olduğu da ileri sürülmekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close