Mobil

Motorola One Macro modeli resmen tanıtılmış durumda

Motorola One Macro modeli resmen tanıtılmış durumda

 

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan teknoloji devlerinden Motorola, geçmiş olduğumuz günler içerisinde yanlışlıkla satışa sunulduğu açıklanan yeni akıllı telefonlarından ”One Macro” modelinin tanıtımını yaptı. Firmanın bayağı bir geniş çerçeveleri olduğu görülen yeni akıllı telefonlarından One Macro modeli, 6.2 inçlik bir boyuta sahip ve çentikli bir durumdaki HD+ ekran ile karşımıza çıkıyor. Motorola One Macro isimli model tüketiciler için, %82 oranına sahip bir ekran/kasa oranı sunmuş durumda.

Motorola One Macro isimli yeni telefon modeli, 12 nm özelliğine sahip MediaTek Helio P70 modelindeki bir işlemciden güç almakta. Bu söz konusu güç, 4 GB’lik bir RAM’in yanı sıra 64 GB’lik bir depolama alanıyla da desteklenmiş oluyor. Telefonun üzerinde bulundurmakta olduğu microSD kart desteği, Motorola One Macro modelinin depolamayla alakalı alanını 512 GB’lik bir boyuta kadar çıkartabilmiş oluyor. Öte yandan Motorola One Macro modeli, sahip bulunduğu IPX2 isimli setifika sayesinde 15 derecelik bir eğime kadarki durumla içerisinde, suyun sıçramasına yönelik bir dayanıklılıkta göstermekte.

Motorola One Macro modelinin üzerindeki farklardan en büyüğü ise, kamera özellikleri içerisinde gizli. O kadar ki bu söz konusu telefon, 8 megapiksellik bir çözünürlük sunan 1 tane ön kamerayı üzerinde barındırıyor. Fakat Motorola One Macro modelinin arka bölümünde, fazlasıyla ciddi sensörler bulunuyor. Bunun kapsamında ise Motorola One Macro modeli, 13 megapiksellik bir çözünürlük sunan kamerayı üzerinde barındırıyor. Buna ilave bir şekilde de lazer otomatik bir şekilde odaklamanın yanı sıra portre çekimleri ve de macro çekimlerle ilgili de sensörler yer alıyor.

Bütün bu özellikleri ile beraber tanıtımı gerçekleştirilen Motorola One Macro modeli, 12 Ekim tarihinden itibaren piyasaya sürülmüş olacak. Ürünün resmi durumdaki fiyatı da 140 dolar (820 türk Lirası ve ek olarak vergiler) olarak öne çıkıyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close