Mobil

Motorola One Hyper modelinin sertifika aldığı açıklandı

Motorola One Hyper modelinin sertifika aldığı açıklandı

 

Akıllı telefonlarla ilgili sektör, günümüzde yer alan en hareketli sektörler arasında yer alıyor. Her geçmiş olduğumuz gün çok daha değişik markaların değişik akıllı telefon modelleri ile karşılaşmış olduğumuz sektör üzerinde Motorola da adını yavaş bir şekilde duyurmaya başlamış bir durumda. Gelecek günler içerisinde katlanabilir özelliğe sahip telefonlardan Motorola Razr modelinin tanıtımını yapacak olan Chicago da merkezi bulunan telefon üreticisi firma, Tayland üzerinden bir sertifika almış durumda.

NBTC isimli platform ise, Motorola One Hyper adına sahip olan bir telefon modelini sertifikalayıp internet sitesi üzerinde listelemiş durumda. Motorola isimli şirket, bu cihazla alakalı olarak hiçbir şekilde bir açıklama gerçekleştirmemişti. Aynı zaman içerisinde NBTC isimli platform cihazın lansmanla alakalı tarihi ya da teknik özelliklerini hiç bir şekilde paylaşmadı fakat yine de bu söz konusu listeleme cihazın adını bizlere göstermiş durumda ve Motorola şirketi bu söz konusu sertifikayla beraber cihazı tanıtma konusunda bir adım daha yaklaşmış bir durumda.

Motorola şirketi söz konus ubu cihazın varlığıyla alakalı olarak dahi bir yorum gerçekleştirmiş değil fakat Motorola One Hyper isimli modelin özellikleriyle alakalı bir takım iddialar yer alıyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close