Mobil

Motorola hangi modeli için akıllı kalem getirecek?

Motorola hangi modeli için akıllı kalem getirecek?

 

Motorola şirketinin çok kısa bir zaman önce ortaya çıkmış olan S Pen benzeyen kalem desteği bulunan telefon görüntülerinin, Edge+ adlı modele ait olmadığı ortaya çıktı. Kalemin Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da yer alan sertifikaları üzerindeki bilgiler, bu kalemin aslına bakılırsa Moto G8 Power modeline ait olacağını gözler önüne sermekte.

Bir zamanların en popüler telefon üreticileri arasında yer alan Motorola şirketi, akıllı telefon sektörü üzerinde talep ettiği başarıyı elde etmeyi başaramadı. Söz konusu firma, seneler boyunca bir çok yeni farklı modelle tüketicilerin karşısına çıkmaya devam etti fakat bir türlü talep ettiği başarıyı yakalayamadı. Elbette ki Motorola G isimli seriye kadar. Özellikle de G serisinde yer alan en son üyeler, tüketicilerin alakasını çekmeyi başarmış oldu ve söz konusu bu durumun farkına varan Motorola şirketi, G adlı seriye daha çok önem vermeye başlamış oldu.

Motorola şirketi şu dönemlerde, yeni telefon modellerinin üstünde çalışmalarını devam ettiriyor. Bunun kapsamında ise firma, çok kısa bir zaman geçtikten sonra Moto G8 modeli ile birlikte G8 Power adlı modelini tüketicilerle buluşturmuş olacak. Öte yandan Motorola şirketi, ”Edge+” şeklinde adlandırılan çok daha değişik bir telefon üstünde daha çalışmakta. Hatta çok kısa bir zaman öncesinde de Edge+ adlı modele ait olduğu belirtilen ilk görüntüler ortaya çıkmış bir durumdaydı.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close