Mobil

Motorola Edge+ sızdırıldı

Motorola Edge+ sızdırıldı

 

Sızdırılmış olan bilgilere bakılırsa Motorola Edge, fazlası ile kavisli bir ekrana üzerine yer veriyor. İddialara bakılırsa bu söz konusu ekran 6.67 inçlik büyüklükte ve ayrıca FHD+ oranında bir çözünürlük sunmakta.

Motorola şirketinin yaklaşmakta bulunan söz konusu yeni telefonu, delikli ekranı üzerinde 25 MP’lik bir çözünürlük sunmakta bulunan bir ön kameraya üzerinde yer veriyor. Edge adlı modelinin arka bölümüne bakmış olduğumuzda ise 64 MP çözünürlük sunan ana kameraya ilave bir şekilde 16 MP’lik geniş açı sunan kamera ve 8 MP’lik bir telefoto kameranın olduğunu görebilmekteyiz. Fakat bu söz konusu telefonun çift SIM ile alakalı desteğin yanı sıra microSD ile birlikte USB Type-C girişi yer alıyor ve Android 10 işletim sistemiyle çalışmakta.

Motorola şirketinin sızdırılmış olan Edge adlı telefonun Snapdragon 765 isimli işlemciden güç alacak olduğu da ortaya çıkmış vaziyette. Öte yandan bu söz konusu telefon 6 GB’lik bir RAM’in yanı sıra 128 GB’lik bir depolama alanıyla tüketicilerin beğenisine sunulmuş olacak. Tabiiki de bu söz konusu gücün çok daha sağlam bir bataryayla da desteklenmesi gerekli ve Motorola şirketi de bu durumu göz ardı etmemiş vaziyette. Ortaya çıkmış olan bilgiler, Motorola Edge adlı yapımın 4.500 mAh gücündeki bir bataryayla gelecek olduğunu göstermekte.

Motorola şirketinin söz konusu bu yeni telefonununu tam olarak ne zaman piyasaya sürecek olduğu da halen bilinmemekte. Fakat sızdırılmış olan görüntüler, Motorola Edge adlı modelin satışa hazır bir durumda bulunduğunu ve kısa bir zaman geçtikten sonra da piyasaya sürülebilecek olduğunu gözler önüne sermekte. Motorola cephesi üzerinden de şu zamana kadar bu telefonla alakalı herhangi bir açıklama gerçekleştirilmedi.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close