Mobil

Motorola 3 tane arka kamerası bulunan telefonunu ne zaman tanıtacak?

Motorola 3 tane arka kamerası bulunan telefonunu ne zaman tanıtacak?

 

Amerika Birleşik Devletleri asıllı akıllı telefon üreticilerinden biri olan Motorola şirketinin 2 tane arka kamerası bulunan orta segment telefonlarından One Action isimli modelin beklenilenden daha öncesinde 23 Ağustos tarihi içerisinde Hindistan’da gerçekleşecek bir etkinlik kapsamında çıkış yapması konusunda bir beklenti var. Daha öncesinde pek çok özelliği açık bir şekilde ortaya çıkmış olan bu telefonun One Vision modeliyle fazlasıyla benzer bir durumda bulunacağı da düşünülmekte.

Motorola şirketinin çıkartacak olduğu orta segment telefonlardan One Action modelinin 23 Ağustos tarihi içerisinde Hindistan’da gerçekleşecek özel bir etkinlik kapsamında çıkartılması konusunda bir beklenti var. Motorola şirketinin One Action modeline yönelik çıkmış olan ilk haberlere bakılırsa, söz konusu bu telefonun IFA Berlin etkinliği kapsamında tanıtılacak olduğu ileri sürülmüştü fakat ortaya atılmış olan yeni bir iddiaya bakılır ise Hindistan içerisinde beklenilmekte olan çok daha erken bir zamanda tanıtılmış olacak.

Droidholic’in söz konusu bu iddiası doğru durumdaysa, birkaç hafta içinde görecek olduğumuz bu telefonun fiyatı 299 dolar tutarında bulunacak. Tasarım ile alakalı bir şekilde ortaya çıkmış olan bilgilere bakılırsa bu cihaz, One Vision isimli modele fazlasıyla benzer bir şekilde karşımıza çıkacak. Pek çok özelliğinin ise One Vision isimli modelle benzer bir şekilde karşımıza geleceği ileri sürülen telefonun farkı da arka kısmında 2 tane değil de 3 tane kamera yer alarak karşımıza gelmesi olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close