Teknoloji

Motorla bu sene üç tane yeni akıllı saat tanıtmış olacak

Motorla bu sene üç tane yeni akıllı saat tanıtmış olacak

 

Motorola şirketinin bu senenin yaz döneminde tanıtılması konusunda beklentiler bulunan yeni nesildeki akıllı saatleri ortaya çıkmış durumda. Moto G Smartwatch adlı modelin Haziran ayı içerisinde, Moto Watch modeli ile birlikte Moto One modelinin de bundan tam 1 ay sonrasında yani Temmuz ayı içerisinde tanıtılması konusunda beklentiler var.

2016 senesi içerisinde akıllı saat sektörü üzerinden çekildiğini açıklayan Motorola şirketi, aradan geçmiş olan üç senelik bir zamanın sonrasında 2019 senesinin Ekim ayı içerisinde üçüncü nesildeki Moto 360 akıllı saatinin duyurusunu yapmıştı. Firma, söz konusu bu saatin üretimiyle ilgili olarak eBuyNow ismine sahip bir firmayla da ortaklık kurmuş idi. Görünüşe bakılırsa büyük iki firma, bu senenin ilerleyen ayları içerisinde üç adet daha Moto markasına sahip akıllı saat tanıtımı yaparak ortaklıklarını geliştirmiş olacak.

Firmanın yakın tarihli yol haritalarını göstermekte olan bir sunum kapsamında, Haziran ayıyla ilgili olarak planlama yapılmış Moto G Smartwatch ismine sahip bir saat görülmekte. İsminden da anlaşılabilecek olduğu gibi bunun bütçeye dost bir cihaz olması konusunda da beklentiler var. Tasarım kısmında da yan tarafında iki tane fiziksel düğmenin yanı sıra dairesel bir kadran bizleri karşılamış oluyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close