Mobil

Moto G9 Plus artık perakende sitelerde yer almaya başlamış durumda

Moto G9 Plus artık perakende sitelerde yer almaya başlamış durumda

 

Akıllı telefonlarla alakalı pazardaki etkinliğini arttırma konusunda karar alan Motorola grubu, çok daha değişik segmentleri hedeflemekte olan ürünlerini arka arkaya tanıtmayı sürdürmekte. Şirket, iki haftalık bir zaman öncesinde de Avrupa pazarına yönelik olarak başlangıç seviyesindeki telefonu Moto G9 Play modelinin tanıtımını yapmıştı. Şimdilerde ise orta segmente göz kırpmakta olan Moto G9 Plus modeli gelmekte.

Servis sağlayıcılarından biri olan Orange’ın Slovakya sitesi üzerinde yer almakta olan bir listeleme üzerinden hem telefonun tasarım görüntüleri yer almakta, hem ise tamamına olmasa bile çok fazla sayıda önemli özelliğe yönelik bilgiler edinmemizi sağlamış oluyor.

Telefonla alakalı olarak dikkat çekmekte olan ilk detay ise, 6.8 in. büyüklüğündeki çok geniş olan ekranı. Bu ekran üzerinde ön kamerayla ilgili olarakta bir delik yer alıyor. Bu söz konusu LCD ekran Full HD+ (2400x1800p) çözünürlük sunuyor. Telefonun mevcut durumdaki çerçevesi de fazlasıyla ince bir durumda.

Ölçüleri de 169.98 x 78.1 x 9.69 milimetre şeklinde gösterilmekte olan bu telefon, 223 gramlık ağırlığıyla varlığını hissettirmekte olan bir model olarak öne çıkacak. Bu söz konusu ölçüler hem Moto G8 Plus modelinden hem ise Galaxy Note 20 Ultra modelinden çok daha büyük bir telefon görecek olduğumuzu açıkça göstermekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close