Mobil

Moto G7 Power için Android 10 güncellemesi gelmiş durumda

Moto G7 Power için Android 10 güncellemesi gelmiş durumda

 

Motorola şirketinin yazılım konusundaki destek hususunda sıkıntı yaşamaya başladığı bu dönemler içerisinde; geçtiğimiz yıl satışa sunmuş olduğu Moto G7 Power modeli, Android 10 işletim sistemi güncellemesini almaya başlamış oldu.

Motorola şirketi bir müddettir telefonlarına yazılım destekleri sağlama hususunda çok sıkıntılı zamanlar yaşamakta. Android 10 işletim sistemi ile alakalı güncellemesini kullanıcıları için en geç sunmuş olan firmalardan bir tanesi olarak öne çıkan Motorola, nihayet yeniden güncelleme hususunda özel bir ivme yakalamışa benzemekte. Ardımızda bırakmış olduğumuz aydan itibaren katlanabilir özelliğe sahip modellerinden Razr modeli de dâhil pek çok telefonuna Android 10 işletim sistemini getirmeye başlamış bulunan firma, Moto G7 Power isimli modellerine de Android 10 işletim sistemini getirmeyi başarmış oldu.

Android 10 işletim sistemi, Motorola şirketine ait olan G serisindeki telefon modellerine gelmeye başlamış oldu ancak Motorola şirketi bu konuyla alakalı olarak hiçbir resmi açıklamada bulunmuş değil. Brezilya içerisinde yer alan bazı Moto G7 Power modelinin kullananlar, Motorola halen bir açıklama gerçekleştirmeden Android 10 işletim sisteminin güncellemelerini almaya başlamış durumda.

Moto G7 Power kullanıcılarından bir tanesinin Reddit üstünden paylaşmış olduğu ekran görüntüsüne bakılırsa tam tamına 21 günlük zamna öncesinde Android 10 işletim sisteminin güncellemesi telefonuna gelmiş ve Motorola şirketi de halen bu konuyla ilgili olarak hiçbir açıklamada bulunmamıştı.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close