Mobil

Moto G serisinden büyük bir satış başarısı

Moto G serisinden büyük bir satış başarısı

 

Bir dönemler piyasa içerisinde çok büyük bir yere sahip durumda bulunan fakat zaman içinde bu değerini yitirmeye başlayan Motorola şirketi, akıllı telefonlarla alakalı piyasaya tekrardan dönmek amacıyla bütün hızıyla çalışmaya başlamış durumda. Firmanın bu sene çok daha değişik segmentler üzerinde çok daha yeni akıllı telefonlarını tanıtması konusunda bir beklenti var. Bunun haricinde zaten katlanabilir telefonlarından Razr modelinin gelmiş olduğunu hepimiz çok iyi bilmekteyiz.

Firma halen günümüzde olduğu kadar çöküşe geçmeden hemen öncesinde yeni bir akıllı telefon serisini çıkartmıştı. Bu söz konusu seri ise çıkmış olduğu günler esnasında popülerliğini korumayı başarmış, şu anda da ucuz olmasından dolayı kullanılmaya devam etmiş idi. Söz konusu bu seri, 2013 senesi içerisinde ortaya çıkmış olan Moto G isimli seriydi.

Motorola şirketi geçmiş olduğumuz gün yapmış olduğu açıklama üzerinde Moto G isimli akıllı telefon serisinin ne denli başarı yakalamış olduğu konusunda da açıklamalarda bulundu. Firma, Moto G isimli serisindeki akıllı telefonların 2013 senesinden bu zamana kadar 100 milyon tane satış rakamına ulaşmış olduğunu ve bu söz konusu başarının firma açısından bir mihenk taşı olduğunu açıklamış oldu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close