Mobil

Migros’tan uygun fiyatlı iPhone 11

Migros'tan uygun fiyatlı iPhone 11

 

Ülkemizin en büyük market zincirleri arasında yer alan Migros, ardımızda bırakmış olduğumuz sene gerçekleştiği gibi bu sene içerisinde de cuma indirimlerinin kapsamında iPhone 11 satışı yapmaya hazırlanmakta.

Ardımızda bırakmış olduğumuz sene iPhone 11 kampanyasıyla beraber dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Migros, aynı kampanyayı bu sene içerisinde de düzenleme kararı almış durumda. Fakat bu defa ise Migros tarafından telefon modelinin resmi satış fiyatı açıklaması yapılmış değil.

2019 senesi içerisinde Migros 5.999 Türk Lirası tutarından satışa çıkartmıştı ve o zamanlarda Apple şirketinin resmi satış fiyatı da 7.299 Türk Lirası seviyelerindeydi. Aradan geçmiş olan zaman dilimi içerisinde Apple şirketinin internet sitesi üzerinde iPhone 11 adlı modelin fiyatı da 7.999 Türk Lirası tutarına kadar yükselmiş oldu. Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta da yeni iPhone 12 modellerinin 9.999 Türk Lirası tutarındaki başlangıç fiyatları açıklaması yapılmıştı.

Yalnızca 5M Migros mağazaları içerisinde geçerli durumda bulunacak söz konusu bu kampanyanın tam olarak nasıl ilgi göreceğini kestirmek aslında çok zor. Zira Migros resmi bir durumdaki fiyat açıklamasını da yapmış değil. Belki de şirket, ardımızda bırakmış olduğumuz sene akıllara kazınmış olan izdiham olaylarını engelleyebilmek amacıyla fiyat açıklaması yapmamış olabilir. Fakat bize kalırsa iPhone 11 modeli, ardımızda bırakmış olduğumuz senenin kampanyalı fiyatından çok daha yüksek bir fiyatla satışa sunulmuş olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close