Uygulama

Microsoft Teams için Together isimli mod duyuruldu

Microsoft Teams için Together isimli mod duyuruldu

 

Microsoft şirketi, Teams adlı uygulaması için paylaşmış olduğu en son güncellemeyle beraber çok daha yeni bir modu kullanıcıların hizmetine sunmuş durumda. ”Together” şeklinde adlandırılmış olan bu söz konusu mod, kullanıcıların yan yanaymış gibi gözükmelerini sağlamakta. Yapay zeka tarafından desteklenen bu mod, Ağustos ayı gibi bütün kullanıcılar tarafından deneyimlenebiliyor olacak.

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan teknoloji devlerinden biri olarak öne çıkan Microsoft şirketi, son zamanlarda belki de en fazla ”Teams” adına sahip video konferans uygulaması ile haşır neşir olmuş vaziyette. Zira koronavirüs ile alakalı pandemiden dolayı uzaktan eğitimin yanı sıra home office çalışma kültürü benimsenmeye başlamış bir vaziyette ve doğal bir şekilde de insanlar, video konferansı yapılabilen uygulamalara ihtiyaç duymaya başladılar. İşte bunun kapsamında en iyi olmaya gayret eden Microsoft şirketi de elinden geleni hiç bir şekilde ardına koymamakta ve Teams adlı uygulamayı ileri taşıyabilmek amacıyla da elinden gelen herşeyi yapmakta.

Microsoft şirketi, Teams adlı uygulamaya bugüne dek bir çok yenilik getirmiş durumda. Bu söz konusu yenilikler, uygulamanın hem işlevselliğini arttırmış oldu hem ise kullanıcı deneyimini çok daha fazla iyileştirmeyi başardı. Bugüne dek yapmış olduğu yeniliklerle hiç bir şekilde yetinmemiş olan Microsoft şirketi, şimdi paylaşmış olduğu bir güncellemeyle beraber Teams adlı yapıma çok önemli bir yenilik daha getirmiş oldu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close