Oyun

Microsoft şirketi sürpriz hazırlıklarını hızlandırdı

Microsoft şirketi sürpriz hazırlıklarını hızlandırdı

 

Microsoft şirketi, 14 ila 16 Kasım 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan ”X019” etkinlikleriyle alakalı geri sayımı devam ettirmekte. Geçmiş olduğumuz sene Mexico City içerisinde gerçekleştirilmiş olan etkinlikler, bu sene içerisinde İngiltere’nin başkenti olan Londra’da gerçekleştirilmiş olacak ve oyun sever kişiler, Xbox’la alakalı olarak bütün yeniliklerin yanı sıra oyunlardan da haberdar olmuş bulunacaklar.

Etkinlikler esnasında tam olarak nelerin tanıtılacak olduğu bilinmezliğini koruyor. Fakat Microsoft şirketine bakılır ise oyun severleri çok fazla heyecanlandırmış olacak çok fazla sayıda bir gelişme, bu söz konusu etkinlikler dahilinde duyurulmuş olacak. Şu zamanlarda ise Xbox Games platformunun Pazarlama Genel Müdürü görevinde bulunan Aaron Greenberg, konu ile alakalı olarak bir takım açıklamalar gerçekleştirdi.

Greenberg tarafından yapılmış olan açıklamalara bakılır ise Microsoft şirketi, etkinliklerle alakalı olarak çok etkileyici sürprizler hazırlamaya başladı. Yapılmış olan açıklamalara bakılır ise söz konusu bu sürprizler, Xbox Game Studios şirketi ile birlikte 3. taraf geliştirici firmaların oyunlarının yanında çok önemli duyuruları da içeriğinde barındırıyor.

Etkinlikler kapsamında tam olarak neyin ya da nelerin duyurulacak olduğu Microsoft şirketi tarafından adeta bir sır gibi gizlenmeye devam ediliyor fakat kasım ayı içerisinde, oyun sever herkesi çok daha yakından ilgilendirebilecek çok fazla sayıda duyurunun yapılacak oluğu da kesin.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close