Mobil

Microsoft şirketi Nokia faciasından ders almamış gibi

Microsoft şirketi Nokia faciasından ders almamış gibi

 

Microsoft şirketi yapmış olduğu sürpriz bir açıklamayla beraber 22 Eylül tarihinde özel bir lansman etkinliği düzenleyecek olduğu yönünde duyuru yaptı. Etkinlikle ilgili olarak bir afiş de paylaşmış olan firma, bu etkinlik kapsamında ‘Surface Pro’ adlı serisi için yeni bir tane da 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar ilave edecek gibi gözükmekte. Daha da önemlisi, Microsoft şirketinin aynı etkinlik kapsamında Surface Duo 2 ismine sahip çift ekranı bulunan yeni telefonunu duyurabilecek olduğu da söylenmekte.

Bir müddettir yaklaşmaya devam eden yeni işletim sistemlerinden Windows 11’le gündemde olmaya devam eden Microsoft şirketi, tamamen sürpriz bir açıklamada bulundu. Bu söz konusu açıklamanın dahilinde 22 Eylül tarihi içerisinde bir etkinlik gerçekleştirecek olduğu duyurusunda bulunan Microsoft şirketi, paylaşmış olduğu bir afişte de bu etkinlik kapsamında yeni bir Surface Pro modelini duyuracak olduğunu açık bir şekilde ilan etmiş durumda. Sektörün uzman isimleri, bu söz konusu ürünün Surface Pro 8 olacağını düşünmekteler.

Microsoft şirketi, ikisi bir arada dizüstü bilgisayar modelleri için çok fazla önem vermekte. Son olarak Surface Pro 7 modeliyle karşımıza çıkmış olan firma, bu ürününe alıcı bulmayı da başarmış idi. Paylaşılmış olan görüntü, tasarım yönünden Surface Pro 7 modeline fazlasıyla benzer durumda bulunan yeni bir ürünle karşılaşacak olduğumuzu da gözler önüne sermiş oluyor. Bu söz konusu ürün, performans yönünden daha fazla yükseltilmiş olacak ve büyük bir olasılıkla, Windows 11 işletim sistemi ile karşımıza çıkacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close