Bilgisayar

Microsoft şirketi 2020 Surface Pro X modelinin duyurusunu yaptı

Microsoft şirketi 2020 Surface Pro X modelinin duyurusunu yaptı

 

Microsoft şirketi, özellikle de performans noktası üzerinde çok ciddi iyileştirmeler yapmış olduğu yeni Surface Pro X modelini resmi bir şekilde duyurdu. Microsoft SQ2 adlı işlemciden güç almış olan yeni ikisi bir arada bilgisayar, 15 saatlik bir zamana kadar ulaşan kullanım zamanıyla özellikle çalışmakta olanların ilgisini çekmeyi başaracak gibi gözüküyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan teknoloji devlerinden Microsoft şirketi, ardımızda bırakmış olduğumuz sene çok büyük bir ses getirmiş olan ARM tabanına sahip Surface Pro X modelinin yeni sürümünü resmi bir şekilde duyurmuş oldu. Yalnızca performans iyileştirmesi içeriğinde barındıran 2020 Surface Pro X adlı model, bundan böyle daha da yüksek performans sunmuş oluyor.

Microsoft şirketinin yapmış olduğu özel açıklamalara bakılırsa yenilenmiş olan Surface Pro X adlı model, Microsoft SQ2 adlı işlemciden gücünü almakta. Surface Pro X adlı modele özel bir şekilde tasarlanmış olan söz konusu bu işlemci, verimliliğinden dolayı da dikkat çekmekte. Microsoft şirketinin yapmış olduğu özel açıklamalarına bakılırsa 2020 model Surface Pro X modeli, kullanıcılar için tam tamına 15 saate kadar ulaşan bir kullanım olanağı sunmakta. Bu söz konusu zaman, özellikle de çalışmakta olan tüketiciler açısından çok büyük avantajlar sunacak olabilir.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close