Oyun

Microsoft ile Samsung ortaklığı ne üzerine?

Microsoft ile Samsung ortaklığı ne üzerine?

 

Samsung şirketinin dün akşam gerçekleşen Unpacked etkinliğiyle alakalı yankılar halen devam ediyor. Söz konusu bu etkinliğe adeta damgasını vurmuş olan konulardan biri da hiç bir şekilde şüphe yokki Samsung şirketiyle Microsoft şirketinin iş ortaklığıydı. Samsung şirketi, bu hususla alakalı ilerlemekte olan dönemlerde, bu söz konusu ortaklığın xCloud üstüne olacağını açık bir şekilde ortaya koymakta.

Güney Kore asıllı teknoloji devleri arasında yer alan Samsung şirketi, geçmiş olduğumuz akşam gerçekleştirmiş olduğu ”Unpacked” adlı etkinliği aracılığıyla yeni ürünlerini duyurmuş oldu. Samsung şirketinin duyurmuş olduğu söz konusu bu ürünlerin arasında katlanabilir ekrana sahip Galaxy Z Flip modeli, bir müddettir heyecanlı bir şekilde beklenmekte olan Galaxy S20 isimli cihaz ailesi ve firmanın yeni nesil kablosuz kulaklıklarından Galaxy Buds+ adlı model yer alıyordu. Bunların duyurusunu yapmakta da yetinmemiş olan Samsung şirketi, Microsoft şirketiyle başlamış olduğu yeni iş birliğini de dün akşam gerçekleştirilen etkinlik kapsamında açıklamış oldu.

Samsung şirketinin tarafından yapılmış olan ortaklık açıklaması üzerinde, genel bir şekilde bir bulut oyun sisteminden söz edildi. Detaylarına hiç bir şekilde girilmemiş olan bu söz konusu ortaklığın tam anlamı ile ne olduğuda şu anda bilinmemekte. Fakat Samsung şirketinin etkinlik esnasında paylaşmış olduğu bir tane görsel, söz konusu ortaklığın ”xCloud”la alakalı olabileceğini açıkça ortaya koymakta.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close