Mobil

Mi 10 Pro Plus modelinin bir takım özellikleri açığa çıktı

Mi 10 Pro Plus modelinin bir takım özellikleri açığa çıktı

 

Weibo üzerinde özel bir açıklama gerçekleştirmiş olan Xiaomi şirketinin CEO’su, bir müddettir sızıntıları paylaşılmakta olan Mi 10 Pro Plus modelinin özelliklerinden bir tanesini açıklamış durumda. CEO, söz konusu bu telefonun ismini anmamış olsa da benzeyen özelliklere sahip çok daha değişik bir Xiaomi telefon beklentisi yok.

Lei Jun’un yapmış olduğu söz konusu açıklamalara bakılırsa Mi 10 Pro Plus modeli, 2 tane stereo hoparlörün yanı sıra çok yüksek durumda bulunan ekran yenileme hızı ile birlikte NFC desteği, ekrana gömülü bir durumdaki parmak izi tarayıcı, 3,5 milimetrelik bir kulaklık girişi, kızılötesi özelliğe sahip sensöre, 30x özelliğindeki yakınlaştırma desteği, 4.500 mAh gücündeki bir batarya, gelişmiş özelliklere sahip soğutma sistemi, kablosuz özelliğe sahip şarj ve çok daha gelişmiş titreşim motoruna sahip olarak karşımıza çıkacak.

Sızıntılara bakılır ise Xiaomi Mi 10 Pro Plus modeli 120 Hz özelliğindeki bir OLED ekrana sahip olarak gelecek. Böyle olması da cihazın fazlasıyla üst seviyede bir ekran kalitesi sunacak olduğu anlamını taşıyor. Snapdragon 865+ işlemcinin yanı sıra 12x optik yakınlaştırma özelliğiyle beraber karşımıza çıkacağı ifade edilen telefon üzerinde ayrıca kısa bir zaman önce sertifikaları ortaya çıkarak herkesi şaşırtan 120W hızlı şarj teknolojisinin de kullanılacağı ifade ediliyor

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close