Mobil

Meizu şirketinin yeni marka ismiyle alakalı detaylar ortaya çıktı

Meizu şirketinin yeni marka ismiyle alakalı detaylar ortaya çıktı

 

Meizu şirketi geçmiş olduğumuz günler içerisinde ”Meizu UR” şeklindeki bir adın marka haklarını satın almış olduğunu ifade etmişti. Meizu şirketinin söz konusu bu isim başvurusu ağustos ayının ilk zamanlarında gerçekleşmiş oldu ve Meizu şirketinin bu adı amiral gemisi sınıfında yer alan telefonlarına özel olarak almış olduğu düşünüldü. İddiaların içinde ise Meizu şirketinin bu adı özel akıllı telefon kişiselleştirme hizmetiyle alakalı olarak almış olduğu dahi bulunmaktaydı.

Başarılı hale gelen Çin asıllı teknolojinin devi, çıkartmış olduğu telefonlar sayesinde kullanıcılarını fiyat ve performans hususunda fazlasıyla memnun etmeyi başardığından dolayı Meizu şirketinin hayranları, Meizu isimli popüler şirketin yeni bir telefon serisiyle alakalı isim hakkı satın almış olduğunu, yakın bir zaman içinde de en üst düzeyde yer alan donanımları içerisinde barındıracak bir tane akıllı telefonu bu adla beraber satışa sunacak olduğunu düşünmüştü. İşlerin iddiayla alakalı bölümü büyümeyi sürdürünce Meizu şirketinin genel müdür yardımcısı görevinde bulunan Huahai Liang, bu söz konusu iddiaları yalanlayıp markanın gerçekte yer alan kimliğini de açık bir şekilde ortaya çıkartmış oldu.

Pek çok kullanıcıyı adeta bir hayal kırıklığına uğratmış olan açıklama, Meizu şirketinin isim haklarını almış olduğu Meizu UR’ın sadece bir akıllı telefon aksesuar üretimi yapacak marka olduğunu ortaya çıkartmış oldu. Daha da önemlisi, markanın ilk çıkartacağı ürünlerinin 28 Ağustos tarihi içerisinde yapılacak Meizu 16S Pro lansmanı esnasında ortaya çıkacak olduğu da doğrulanmış oldu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close