Mobil

Meizu şirketi 16T modelinin duyurusunu gerçekleştirdi

Meizu şirketi 16T modelinin duyurusunu gerçekleştirdi

 

Çin asıllı teknoloji üretici firmalar son dönemler içerisinde akıllı telefonla alakalı sektörü çok yoğun bir baskı altına almış bir vaziyette. O durumda ki firmalar, üretmiş oldukları yüksek donanıma sahip akıllı telefon modellerini sektörün ileri gelen markalarına oranla çok daha uygun fiyatlar ile tüketicilere sunmuş bir durumdalar ve bu ise aslında çok büyük durumda bulunan firmaları ciddi bir şekilde etkilemiş oluyor. Üstüne üstlük Çin asıllı firmaların politikası böyle sürdüğü müddetçe akıllı telefon sektörü üzerinde yer alan bu rekabet, çok daha iyi bir şekilde çoğalacakmış gibi gözükmekte.

Son dönemler içerisinde yıldızı parlamış olan Çin asıllı teknoloji üreticileri arasında yer alanlardan biri de Meizu şirketi. Firma, bazı dönemlerde çok daha üstün özelliklere sahip durumda bulunan bazı dönemlerde de fiyat performans odağına sahip akıllı telefonları ile birlikte ön plana çıkmış oluyor. Firma şimdi de ”16T” adına sahip yeni bir tane akıllı telefonunu duyurmuş oldu. Meizu 16T isimli model, 6.5 inçlik bir boyuta sahip FHD+ çözünürlük sunan çentik ya da herhangi bir deliği yer almayan bir ekranla karşımıza çıkacak ve nerdeyse tamamen çerçevesiz bir tane yapıya sahip olarak görmüş bulunacağız.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close