Mobil

Meizu 17 modeli sızdı

Meizu 17 modeli sızdı

 

Bu ay başlarken siyah renk ile birlikte beyaz renk seçenekleri ortaya çıkmış olan Meizu 17 modelinin tasarımı, bugünden itibaren bir defa daha Çin’de yer alan en büyük sosyal medya platformlarından biri olan Weibo üzerinde görüntülenmiş oldu. paylaşımı yapılmış olan görsellere bakılır ise söz konusu bu cihaz, bünyesi üzerinde çentik tasarımını benimsememek ile beraber kavis bulunan bir ekrana da yer vermiş durumda.

Günümüzde yer alan tasarım trendinden çok fazla kaçınmış olan ve tamamen ”sade” olarak görülebilecek bir tasarımı tercih ettiği görülen Meizu şirketi, bu söz konusu cihazının yan panelleri üzerinde de herhangi bir şekilde çerçeveye yer vermek istememiş. Alt ile birlikte üst bölümlerde ise bu söz konusu çerçeveler, asgari bir seviyede tutulup fazlasıyla ince ve simetrik yapıya sahip bir tasarım meydana getirilmiş.

Meizu 17 modelindeki cihazın tam olarak ne zaman tanıtımının yapılacağı ve fiyatının tam olarak ne kadar olacağı hususunda net bir açıklama yer almıyor. Fakat söz konusu firmanın Meizu 16 isimli serisini nisan ayı içerisinde piyasaya çıkartmış olduğunu göz önüne alacak olursak, çok yakın bir zaman içerisinde lansman gerçekleştirilmesinin aslında çokta mümkün bir durumda görünmediğini söylesek yanlış olmaz.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close