Mobil

Meizu 16T modeli ne zaman çıkacak?

Meizu 16T modeli ne zaman çıkacak?

 

Meizu 16T modeli aslına bakılırsa geçmiş olduğumuz ay içerisinde Çin’de yer alan sertifika kurumlarından biri olan TENAA üzerinde M928Q model ismiyle geçmeyi başarmıştı. Bu söz konusu sertifika ise, telefonun net bir şekilde Snapdragon 855 işlemciyi barındıracak olduğunu belirtmekteydi. Sertifika üzerinde yer almış olan öteki bilgilere bakılır ise söz konusu bu telefon 4.500 mAh gücündeki bir bataryanın yanı sıra 3’lü kamera kurulumuna sahip durumda bulunacak. Meizu 16T modeli çok büyük bataryası olmasına karşın sadece 183 gramlık bir ağırlığa sahip olacak.

Meizu 16T modelini Black Shark 2 Pro modeline rakip yapmış olan ana etmende fiyatı olarak öne çıkacak. 2 dev telefon modeli de Snapdragon 855 işlemcisi kullanmakta olsa bile Black Shark 2 Pro modelinin işlemcisi 855 Plus model olarak öne çıkıyor. Fakat Meizu şirketinin CEO’su görevinde bulunan Jack Wong tarafından yapılmış olan açıklama bu söz konusu farkın o kadar fazla önemli olmamasının gerekli olduğunu düşündürmekte.

Jack Wong ayrıca, Meizu 16T isimli modelin satışa çıkacağı fiyatının 2.000 ila 2.500 Yuan tutarında (yaklaşık olarak 1.600 Türk Lirası ila 2.000 Türk Lirası arası) bulunacağını ifade ediyor. Bu ise 2.999 Yuan tutarından (yaklaşık olarak 2.300 Türk Lirası) başlamakta olan Black Shark 2 Pro modelinin 2. tercihe itecek ana nedenlerden bir tanesi gibi durmakta.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close