Uygulama

LinkedIn için 2 tane yeni özellik geldi

LinkedIn için 2 tane yeni özellik geldi

 

İş dünyası odağına sahip bir şekilde geliştirilmiş olan bir sosyal medya platformu olarak öne çıkan LinkedIn, bünyesi içerisine çok daha yeni özellikler ilave etmeyi sürdürüyor. Kullananlar, artık yapmış oldukları paylaşımlarına kimlerin yanıt verebilecek olduğunu da seçebiliyor olacak.

Geliştirici ekip platform üzerinde çok daha iyi bir deneyim sunabilme amacıyla bir takım yenilikler sunmayı sürdürmekte. Hatta LinkedIn adlı platformun artık Facebook ile birlikte Twitter karışımı çok farklı bir noktaya gelmiş olduğunu ifade etmekte olanlar da yer alıyor. Üstüne üstlük bu söylemleri arttırabilecek çok daha yeni bir özellik gelmiş oldu.

Daha öncesinde hikayeler isimli özelliğini kullanıcılara sunmuş olan LinkedIn adlı platform, çok daha yeni bir özellik daha getirmiş olacak. LinkedIn kullananlar bundan böyle yapmış oldukları paylaşımlara kimlerin yanıt verebilecek olduğunu, kimlerin yorum yazabilecek olduğunu da seçebiliyor olacaklar.

LinkedIn adlı platform, mevcut durumdaki uygulamalarının Twitter adlı platforma bakıldığında daha kısıtlayıcı durumda bulunsa da kullanıcılarına çok daha fazla kontrol verebilmenin önemli olduğunu açık bir şekilde ifade ediyor. Öte yandan ‘Paylaşımlarınızı kimler görebilsin’ isimli özellikte yeniden elden geçirilmiş oldu. Buna ilave bir şekilde ‘sessize alma’ adlı bir seçenekte tekrardan kullanıcılara sunulmuş oldu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close