MobilTeknoloji

LG Türkiye büyük bir etkinliğe imzasını attı

LG Türkiye büyük bir etkinliğe imzasını attı

 

Güney Kore asıllı teknolojinin devlerinden LG şirketi, Ağustos ayı içerisinde piyasaya çıkartılması konusunda bir beklenti olan ve dün İstanbul ili içerisinde düzenlenen bir etkinlik kapsamında Türkiye lansmanı yapılan LG Q60 modeliyle alakalı tüketicileri çok fazla heyecanlandıracak bir kampanya düzenlemiş bir durumda.

‘’En Keyifli Quiz Kazandırıyor’’ başlığına sahip etkinlik kapsamında size sorulmuş olan soruları cevaplayıp kampanyanın kapsamında hediye edileceği açıklanan 3 tane LG Q60 modelindeki cihaz ve 100 tane kahve kuponundan bir tanesini kazanma şansını elde etmiş olabilirsiniz.

Kampanyayla alakalı sayfayı açtığınız zaman karşınıza ilk önce isminiz, soy isminiz, cep telefonu numaranız ve e-mail adresiniz benzerindeki bilgileri doldurmanız gerekli bir tane form çıkmakta. Bu söz konusu bilgileri girerek ‘‘kampanya koşullarını okudum ve kabul ediyorum’’ şeklinde yazılı kutuyu işaretledikten hemen sonra quize başlamış oluyorsunuz. Quizin başlangıcı esnasında LG Q60 isimli modelle alakalı bir tane tanıtım videosu gösterilmiş olacak. Soruları bu video içerisinde yer alan bilgileri kullanıp yanıtlamanız gerekli olacağından dikkatli bir biçimde izlemenizi kesin bir şekilde tavsiye etmekteyiz.

22 Temmuz tarihi içerisinde başlamış olan ‘‘En Keyifli Quiz Kazandırıyor’’ ismine sahip etkinlik, 5 Ağustos 2019 tarihine kadar sürecek. Kampanyanın kapsamında ödül kazanmış olan talihlilerin alacakları hediyeleri, etkinlik bittikten sonraki 14 gün içinde sisteme girecekleri adrese teslim edilmeye başlanacak. LG şirketi tarafından yapılmış olan açıklamaya bakılırsa kampanya kapsamında alınmış olan bilgiler, LG Electronics Ticaret Anonim Şirketinin gizlilik politikası dahilinde korunuyor olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close