Mobil

LG şirketinin ‘T’ ekrana sahip Wing modelinin fiyatı nasıl olacak?

LG şirketinin 'T' ekrana sahip Wing modelinin fiyatı nasıl olacak?

Çoklu işlemlerle ilgili olarakta kullanılabilecek ikincil bir ekrana sahip durumda bulunan LG Wing modelinin fiyatı aynı beklenmekte olduğu gibi premium cihaz kategorisi içerisinde yer almakta. Telefon modelinin ikincil destekli ekranı, ana panelin alt kısmından açılıyor olacak ve kullanıcısının çoklu işlemler gerçekleştirebilmesine de izin veriyor olacak.

Telefonun ön plana çıkmış olan özelliği olarak öne çıkan ekranlarından ana ekranı 6,8 inçlik büyüklüğe sahip, ikincil bir durumdaki ekranı de 4 inçlik boyutta olacak. Snapdragon 765G işlemcisinden gücünü alacağı açıklanan cihaz üzerinde 8 GB’lik bir RAM’in yanı sıra 128 GB’lik dahili depolama alanı da bulunuyor olacak. Telefonun arka kısmında da ana sensörü 64 MP’lik bir özelliğe sahip üçlü kamera modülü yer alıyor olacak.

Teknolojinin devi, telefonun şekiliyle alakalı faktörünü de hesaba katıp cihazla ilgili olarak daha üst seviyede bir fiyat etiketi belirlemiş olacaktır ki Phone Arena üzerinde yer almış olan habere bakılırsa LG Wing modelinin fiyatı 1000 dolar seviyelerinde olacak. Elbette ki işlemci kısmında Snapdragon 865 işlemcisinin yanı sıra 865+ işlemcisinin çıkmış olduğunu da düşünecek olursak 765G işlemcisine sahip bir telefonla ilgili 1000 dolar tutarındaki fiyat etiketi fazla gelecek olabilir.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close