Mobil

LG şirketinden K92 5G modeli duyurusu geldi

LG şirketinden K92 5G modeli duyurusu geldi

 

LG şirketi, orta segment için geliştirilen yeni telefonlarından K92 5G modelini resmen duyurdu. Özellikleri ile birlikte dikkat çekmesi muhtemel durumda bulunan söz konusu telefonun fiyatı da beklenenden bayağı bir yüksek. 19 Kasım tarihi içerisinde piyasaya sürüleceği açıklanan LG K92 5G modelinin Türkiye’ye gelip gelmeyecek olduğu da şu an hiç bir şekilde bilinmemekte.

Etkileyici bir takım özelliklere sahip durumda bulunan telefon, en fazla da 2 TB’ye kadar destek vermekte bulunan genişletilebilen depolama alanıyla dikkat çekmeyi başarabilecek gibi gözüküyor. LG K92 5G modeli, 6,7 inçlik büyüklüğe sahip FHD+ çözünürlük sunabilen bir ekrana üzerinde yer veriyor. Delikli yapıya sahip ekran üzerinde yer almakta bulunan ön kamera da tüketiciler için 77 derecelik geniş açısı ile birlikte 16 MP’lik bir çözünürlük sunmakta. LG şirketinin mühendisleri, telefonun üzerinde yer alan parmak izi okuyucunun sensörünü ekranın üzerine değil, telefonun yanda yer alan paneline yerleştirme konusunda bir tercihte bulunmuş.

Bütün bu özellikleri ile beraber duyurusu yapılan LG K92 5G modeli, 19 Kasım tarihi içerisinde piyasaya sürülmüş olacak. Sadece bir renk seçeneğine sahip durumda bulunan söz konusu akıllı telefonun fiyatı da 359 Dolar tutarında (ortalama 3,000 Türk Lirası tutarı + vergiler) şeklinde açıklanmış vaziyette. LG K92 5G modelinin Türkiye’ye gelip gelmeyecek olduğu da şu an için bilinmezliğini koruyor.

 

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close