Mobil

LG şirketinden bütçe dostu bir telefon duyurusu

LG şirketinden bütçe dostu bir telefon duyurusu

 

LG şirketi Amerika Birleşik Devletleri içerisinde yeni bir tane giriş seviye telefon duyurmuş durumda. ”K31” şeklinde adlandırılmış olan bu akıllı telefon, teknik özellikleri yönünden bakıldığı zaman beklentilerin fazlasıyla altında. Fakat uygun fiyatlı olması, tüketicilerin ilgilerini çekmeye yetebilecek gibi gözükmekte.

LG K31 modeli, 5,7 inçlik büyüklüğe sahip HD+ çözünürlük sunabilen özel bir ekranla gelmekte. Çok büyük bir çentiği bulunan bu telefon, bayağı bir geniş çerçevelere sahip olmasıyla öne çıkıyor. LG K31 modelinin büyük çentiğinde yer alan ön kamera, tüketiciler için 5 MP’lik bir çözünürlük sunmakta olan ön kamerayı da içinde barındırmakta. Telefonun arka kısmına bakıldığı zaman burda yer alan ikili kamera kurulumu içerisinde de 13 MP özelliğine sahip ana kamera ile birlikte 5 MP’lik özelliğe sahip geniş açısı bulunan bir kamera yer almakta.

bütün bu sade özellikleri ile beraber duyurulmuş olan LG K31 modeli, firmanın Amerika Birleşik Devletleri için oluşturmuş olduğu internet sitesinin üstünden satın alınabilmekte. Yetkili isimlerin yapmış olduğu açıklamalara bakılırsa bu telefona sahip olma konusunda isteği bulunan kullanıcıların, 149,99 dolar tutarında (ortalama 1,100 Türk Lirası + vergiler) ödeme yapmaları konusunda bir gereklilik var. Telefonun Amerika Birleşik Devletleri pazarı dışına çıkıp çıkmayacak olduğu da şu anda bilinmemekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close