Uygulama

LG Polonya’dan Tiktok üzerinde skandal bir paylaşım

LG Polonya'dan Tiktok üzerinde skandal bir paylaşım

 

LG Polonya şirketinin TikTok hesabı üzerinden yapılmış olan özel bir paylaşım, tüketicilerin çok büyük bir tepkisiyle karşılaşmış oldu. Firmanın yeni akıllı telefonlarından V60 ThinQ 5G modeliyle alakalı hazırlanmış olan söz konusu paylaşımın konusu, muhtemel olarak LG şirketinin vermeyi talep ettiği mesajı yansıtmamaktaydı fakat verilmiş olan mesaja yapılan tepkiler de çok fazla haklıydı.

Geçtiğimzi günlerde Xiaomi şirketinin yöneticisi tarafından yapılmış olan cinsiyetçi şakaya karşılık almış olduğu tepkilerden hiç bir şekilde ders almadığı görülmüş olan LG şirketi, bu yeni akıllı telefonu V60 ThinQ 5G modeliyle ilgili olarak deyim yerinde ise ”çok saçma” bir tanıtım videosu paylaşmış oldu. LG Polonya’ya ait TikTok hesabı üzerinden yapılmış olan bu paylaşım, tüketicilerin çok büyük bir tepkisiyle karşılaşmış oldu.

LG Polonya’ya ait olan TikTok hesabı üzerinden paylaşılmış olan söz konusu video içerisinde yaşlı bir adam, merdivenden çıkmakta bulunan etekli bir kadının arka tarafından fotoğrafını çekmeye çalışmakta. Genç yaşta bulunan kadın tamda o esnada arkasını dönüyor ve yaşlı bir tane adamın yapmış olduğu bu hareketi görüyor. Dünya üzerindeki bir çok yerde tacizden dolayı cezai işlemin uygulanmış olduğu bu olayla alakalı harekete geçmiş olan kadın, adamın elinden telefonunu alarak bakıyor fakat aslında kendi fotoğraflarını değil, yaşlı durumda bulunan adamın selfie çekimlerine denk geliyor ve arkasını dönerek yürümeye devam ediyor. Adam da çekmiş olduğu bu fotoğrafları kontrol ettiği esnada kendi fotoğraflarından önce kadının fotoğraflarını çekmiş olduğunu gösterdikten sonra ”işte budur” şeklinde bir el hareketi yapmış oluyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close