Mobil

Lenovo’dan K13 Note hamlesi

Lenovo'dan K13 Note hamlesi

 

Lenovo şirketi, Rusya içerisinde en yeni telefonu K13 Note modelini duyurmuş oldu. Giriş seviyede bir cihaz şeklinde karşımıza çıkmış olan söz konusu bu telefon, Snapdragon 460 işlemcinin yanı sıra 4 GB’lik bir RAM ve 128 GB’lik bir depolama alanı benzerindeki özellikleri de üzerinde barındırıyor. Gelecek günlerde satışa çıkacağı açıklanan telefon modelinin Türkiye’ye gelip gelmeyecek olduğu ise kesin değil.

Çin asıllı teknoloji firmalarından Lenovo, Rusya’da düzenlemiş olduğu bir etkinlik kapsamında yeni akıllı telefonunu duyurmuş oldu. ‘K13 Note’ şeklinde adlandırılmış olan söz konus ubu akıllı telefon, sahip durumda bulunduğu özelliklerle giriş seviyede yer alan cihazlarla rekabet edebilecek gibi gözükmekte. Pekala bu akıllı telefon modeli kullanıcılar için neler vadetmekte?

6,5 inçlik büyüklüğe sahip HD+ çözünürlük sunmakta bulunan IPS LCD ekranla karşımıza çıkan K13 Note modeli, kullanıcılar için 60 Hz gücünde bir tazeleme oranı sunmakta. Çentikli bir yapısı bulunan söz konusu bu ekranın üstünde, 8 MP’lik çözünürlük değeri bulunan bir ön kamera da yer almakta. Parmak izi okuyucu olarak görev yapan sensör de telefonun arka bölümüne monte edilmiş bir biçimde karşımıza çıkmakta.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close