Oyun

Last Day on Earth : Survival

Last Day on Earth : Survival

 

Last Day on Earth : Survival isimli android oyun tavsiyesi ile karşınızdayız. Hayatta kalma oyunları oynamayı seviyormusunuz? Bunu farklı bir tecrübe ile yaşamaya ne dersiniz? Android Hayatta kalma oyunu Last Day on Earth : Survival online olarak karşımıza gelmekte. Çok oyunculu Android hayatta kalma oyunu ile değişik bir android oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Oyun Yapımcısı : Kefir!

Oyun Kategorisi : Android Hayatta Kalma oyunu

Oyun Gereksinimleri : Oyunu oynayabilmek için minimum Android 4.1 ve üzeri bir cihazın sahibi olmalısınız. Ayrıca cihaz içerisinde oyunu yükleyebilmek için 167MB boş hafıza kapasitesi ayırmanız gerekmektedir.

Google Play İstatistikleri : 10-50m indirme değerini google play üzerinden yakalamıştır. Yüksek bir skor olan 4,6 puanlamasını google play kullanıcılarından almıştır.

Last Day on Earth : Survival şehirimiz içerisinde yeni teknolojileri ve malzemeleri depolayabiliriz. Burası geliştiğimiz şehirimizdir. Ayrıca su ve yiyecek üretimi ile pişirmesini de yapabiliyorsunuz.

Last Day on Earth : Survival başlarken kendimize ait bir şehirde doğuyoruz. Oyun içerisinde bazı teknolojileri üretebilmek için gerekli malzemelere ihtiyaç duymaktayız. Bunlar; ot, odun, taş, maden ve geliştirilebilir daha farklı türde malzemelerdir. Elde ettiğimiz malzemler ile yeni teknolojiler üreterek, hayatta kalma şansımızı daha da arttırmaya çalışıyoruz. Oyun ücretsiz indirilebilir durumda ve oyun içi alışveriş ile daha hızlı gelişebilirsiniz.

Last Day on Earth : Survival Seyahat Etmek, diğer haritalarda malzeme toplama işlerini rahatlatmaktadır. Haritalar içerisinde rakipleriniz ve zombiler olduğunu unutmayın. Oyun Haritaları içerisinde zombiler ve diğer oyuncuların saldırısına uğrayabilirsiniz. Bu yüzden hızlı ve dikkatli olarak toplamalarınızı yaparak gelişimlerinizi ona göre planlı yapmalısınız. Gelişimler yaptıkça, daha iyi silahların sahibi olabilirsiniz. Ayrıca giyisi üretmek de çok önemlidir. Canavarlara ve rakiplerimizin saldırılarına karşı direncimizi dahada fazla arttırmaktadır.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close