Oyun

Last Day on Earth : Survival Malzeme Edinme

Last Day on Earth : Survival Malzeme Edinme

 

Last Day on Earth : Survival Malzeme Toplama ile yeni gelişmeler yaparak kuvvelenebilirsiniz. Ayrıca zombiler, rakipler, geyik gibi canlılardan da malzeme kazanabilmektesiniz. Harita içerisindeki sandıkları da açmayı unutmayın.

Kendi şehirinizden diğer haritalara seyahat edebiliyorsunuz. Böylelikle daha fazla malzeme toplama şansına erişebilirsiniz. Haritalardaki zorluk seviyesi renkler ile belirtilmiştir. Oyun’a başlangıçta mümkün olduğunca Yeşil simge ile belirtilen haritalara seyahat etmelisiniz. Seyahat işlemleri 2 şekilde yapılır. Daha kısa sürede varmak isterseniz Enerji harcayarak gitmek istediğiniz yere daha hızlı seyahat edebilirsiniz. Normal olarak gitmek için ”Weak” sekmesine tıkladığınızda yavaş olarak gidebilirsiniz. Bu süre yerin uzaklığı ile alakalıdır. Her gidilecek haritanın zorluk seviyesi de ona göredir. Yeşil, mavi, kırmızı ve Turuncu gibi renklerdeki harita üzerinde bulunan simgeler, o haritanın zorluğunu belirtir.

İleri seviyelerde pvp imkanlarını da bolca bulabilirsiniz. Bir klana katılarak diğer klan ve rakip oyuncuların şehirlerini yağmalayarak, onların elde ettiği ganimetleri ele geçirip, gelişiminizi daha da hızlandırabilirsiniz. Android hayatta kalma oyunları’nı seviyorsanız Last Day on Earth : Survival kesinlikle cihazınız içerisinde bir yere sahip olmalı.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close