İnternet

Kullanıcılar Chrome 78 sayesinde kendi temalarını yapabiliyor olacak

Kullanıcılar Chrome 78 sayesinde kendi temalarını yapabiliyor olacak

 

Google şirketi, popüler internet tarayıcısından Chrome için yeni özellikler ilave etmeyi sürdürüyor. Geçmiş olduğumuz günler içerisinde kullanıcılar açısınan paylaşmış olduğu bir güncelleme sayesinde adres çubuğunda yer alan internet sayfalarının ön isimlerini gizleme kararı alan Google şirketi, Chrome 78 isimli sürümle çok daha büyük bir tane yeniliğin daha kapısını aralamış oldu.

Google şirketi, Chrome isimli tarayıcının kararlı sürümü üzerine getirecek olduğu özellikleri test etmeyi sürdürdüğü Chrome Canary üzerinde aktif hale getirilen bu özellik, kullanıcıların kendilerine ait olan temalarını kendilerinin oluşturabilmelerine olanak sağlamakta. Öte yandan söz konusu bu özelliği, Chrome isimli tarayıcının Canary adlı sürümünü indirip sizler de kolay bir şekilde deneyebilirsiniz.

Ayrıca Google Chrome tarayıcısının herkes tarafından alışılan görüntüsünden sıkılmaya başlayan kullanıcılara özel olarak geliştirmiş durumda bulunduğu bu özellik, ayrıca yanında değişik temaları da getirmiş oluyor.

Bu söz konusu yeni özellik, Chrome isimli tarayıcının kararlı halde yer alan 78 numarasına sahip sürümü ile beraber kullanıcıların hizmetine sunulmuş olacak. Kullanıcıların ise söz konusu bu özelliği deneyebilmek amacıyla halen biraz daha zamanları bulunsa bile sürekli aynı görüntüyü görmekten sıkılmış olan kullanıcıların beklemiş olduklarına değebilecek bir özelliğe kavuşacak olduklarını söylemek olanaklı gözükmekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close