Mobil

Kripto Para Odaklı Samsung Galaxy Note10 Özellikleri

Kripto Para Odaklı Samsung Galaxy Note10 Özellikleri

 

Klaytn Phone olarak anılan ve kripto para ile odaklı olan Samsung Galaxy Note10 sürümü, Güney Kore’de satışa girdi. Kakao Corp’un kripto para için düşünülen akıllı telefonu sonunda gerçekleşti. Samsung’un bu serisi teknik olarak Klay kripto parasını kullanabiliyor.

Samsung Galaxy Note10’un bu sürümü, Keystore’da 2000 Klay yüklenmiş biçimde geliyor. Bazı Klaytn Blokchain uygulamaları da cihazda ön yüklemeli şekilde yer alıyor.

Klaytn Telefonlar Güney Kore’de Satışa Girdi!

Telefon sadece 5G bağlantıyla geliyor. Samsung’un Galaxy Note10 modellerinde LTE bağlantı tabanlı versiyonları ülkede satışa çıkmadı. Ancak Galaxy Note10 veya Note10+ satın almak isteyen müşterilere sadece 5G versiyon arz edildi.

Klaytn telefonların fiyatı da Note10 serisindeki diğer telefonlar ile hemen hemen aynı seviyede olacak. Tahmini fiyatlar şu şekilde:

  • Samsung Galaxy Note10 (1047 dolar)
  • 256 GB Samsung Galaxy Note10+ (1171 dolar)
  • 512 GB Samsung Galaxy Note10+ (1254 dolar)

Güney Kore’de kripto para ve 5G teknolojisi yaygın şekilde kullanılıyor. Bu tarz Klaytn telefonların ülkemizde ve diğer ülkelerde de satışa çıkıp çıkmayacağı merak konusu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close