Teknoloji

KFConsole’nin doğru olduğu ortaya çıktı

KFConsole'nin doğru olduğu ortaya çıktı

 

İlk önce bu yılın yaz döneminde duyurusu yapılmış olan KFConsole, bu defa az daha detaylı bilgiler ile ortaya çıkmış oldu. Konsol, aynı duyurusunun yapılmış olduğu gibi KFC Gaming Twitter hesabı üzerinden tanıtılmış oldu.

Oyunculuğun geleceği nihayet net bir şekilde ortaya çıkmış oldu. Cooler Master ortaklığı ile beraber geliştirilmiş olan KFConsole, oyun oynama esnasında tavuk yemekteyseniz bu husustaki ‘en büyük bir probleminizi’ çözüme kavuşturmuş olacak. KFConsole’la beraber oyun oynama esnasında yemekte olduğunuz tavuklarda bundan böyle soğumuyor olacak.

KFConsole üzerinde PlayStation 5 konsolunun yanı sıra Xbox Series X konsolunun tam tersine oyun oynama esnasında yemekte olduğunuz tavuklarınız hiç bir şekilde soğumayacak ki bu hususta konsol sahibi olanların bu şekilde bir isteği bulunduğunu da çok fazla sanmamaktayız. Konsol üzerinde yer almakta olan soğutma sistemiyle beraber tavuk haznesi sıcak kalmaktayken donanım da soğuk kalmaya devam ediyor.

Öte yandan spesifik bir şekilde donanımların birimleri belirtilmemiş olsa da özelliklerin bazıları da açıklanmış bir vaziyette. Buna bakılırsa konsolun içinde Intel şirketinin üst segmentte yer alan CPU’su, ASUS adlı şirketin GPU’su da yer alıyor. Bunlara ilave bir şekilde Seagate adlı şirketten iki tane NVMe 1 TB SSD de yer alıyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close