Mobil

Karanlık tema artık bütün cihazlarda kullanılabilir durumda

Karanlık tema artık bütün cihazlarda kullanılabilir durumda

 

Bir müddettir Android işletim sistemli cihazların bazılarında kullanılabilir durumda bulunan Google Play Store’un koyu renkli teması, bundan böyle bütün Android cihazlara gelmiş durumda.

Dünya üzerinde en fazla kullanılmakta olan mobil işletim sistemlerinden Android işletim sisteminin en büyük eksikliklerinin arasında koyu tema çok fazla dikkat çekmiş durumda. Bundan dolayı da bir çok uygulamaya koyu temayla ilgili destek gelmekte. En son Google şirketinin Android işletim sisteminin uygulama indirme platformu olarak öne çıkan Google Play Store için koyu bir tema özelliği gelmiş oldu. Daha önceki dönem içerisinde telefonların bazılarına özel bir şekilde ilave edilen koyu temayla alakalı özellik, Google şirketinin yapmış olduğu açıklamaya bakılırsa bütün Android cihazlar üzerinde kullanılabilir bir durumda olacak.

Özellikle de bir tane uygulama indirme konusunda isteğimiz olduğunda kullandığımız Google Play Store, daha sonraki süreç içerisinde bütün Android cihazlar üzerinde koyu temayı desteklemekte. Gerek göze çok hoş gözüken tasarımı gerekse de güç tasarrufu yönünden sunmuş olduğu özelliklerle bir çok kullanıcının beklemekte olduğu özellik, Play Store üzerinde geçirilebilecek zamanı da çoğaltabilir..

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close