Uygulama

JScreenFix (Web- Online Piksel Tamiri) nasıl kullanılır?

JScreenFix (Web- Online Piksel Tamiri) nasıl kullanılır?

Eğer bilgisayara hiçbir şey indirmeden ve 30 dakika bekleyemem diyorsanız JScreenFix online uygulaması tam da size göredir. Bu web tabanlı ölü piksel tamircisi 10 dakikadan daha kısa sürede tamir etmeyi iddia ediyor. Bir bakın iddiasından haklı mı yoruma atın.

IOS ve MacOS dahil olmak üzere bir çok işletim sisteminde çalışan bu uygulama PikselHealer programı gibi çalışmaktadır. Ölü pikselin olduğu kısma getirin ve kullanamaya başlayın Bu yöntemin hem HTLM5 kodlamasını hem ise JavaScript’i kullanmakta olduğunu ve LCD ya da OLED ekranlarla çalışabileceğini unutmamalısınız . Yüzde 60’ın üzerinde bir başarı oranı var.

İnternet sitesine gittikten sonra sayfanın aşağısında Launch JScreenFix butonuna tıklayın ve kullanmaya başlayın. Sonra sağ üst köşedeki tam ekran butonuna tıklayıp tam ekranda çalışma yapabilirsiniz.

Dead Pixel Detect and Fix (Android)

Android telefonlarınızda böyle bir sorun ile karşılaştıysanız bu uygulamayı ücretsiz olarak deneyin ölü piksel sorunundan kurtulun. Bu ücretsiz android ölü piksel tamircisi Android 2.3 üstü telefonlarda çalışıyor. Yine bu programı da yaklaşık 30 dakika kadar bekletin.

Basınç yönteminde kullanılıyor fakat telefon daha fazla zarar görebilme ihtimaline karşı buraya yazmadık. Kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close