Mobil

iPhone’da Arama Sırasında Diğer Arayan Kişi Nasıl Görüntülenir ?

iPhone’da Arama Sırasında Diğer Arayan Kişi Nasıl Görüntülenir ?

 

Bütün iPhone marka cihazlarda varsayılan olarak arama bekletme özelliği kapalı olduğu için bir görüşme sırasında arayan diğer numaralar meşgule atılır. Ancak telefon ayarlarınızdan bunu değiştirebilir, meşgulken sizi arayan diğer kişileri görüntüleyebilir ve mevcut aramayı sona erdirmeden bu kişiler ile konuşabilirsiniz. Aşağıda arama bekletme özelliğini nasıl aktif hale getirebileceğini gösterdik.

Arama Bekletme Özelliği Nasif Aktif Hale Getirilir ?

– Ayarları Açın.
– Ana menüde “Telefon” ayarlarını seçin.
– “Arama Bekletme” özelliğini seçin.
– Butonu sağa doğru çekin (ya da tıklayın)

Haber görselinde resimli bir şekilde iPhone’larda tam olarak nasıl yapılacağı gösterilmiştir. Diğer iOS sürümlerinde de aynı şekilde bu ayar aktif hale getirilmektedir. Haberin ana görselinde de yer aldığı gibi sadece üç adımda arama sırasında sizi arayan kişileri görüntüleyebilir, mevcut aramanızı sona erdirmeden, sadece görüşmeyi askıya alarak, sizi arayan diğer kişilere cevap verebilirsiniz.

 

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close