Mobil

iPhone SE 2 modelinin ekranı nasıl olacak?

iPhone SE 2 modelinin ekranı nasıl olacak?

 

Amerika Birleşik Devletleri’nin merkezi bulunan teknoloji devlerinden Apple şirketi, her sene eylül ayı içerisinde yeni iPhone modellerini duyurmakta. Fakat firma, geçmiş olduğumuz senelerde bu çizgisinden çıkıp daha değişik bir strateji uygulamaya başladı ve ara model şeklinde iPhone SE modelini piyasaya çıkarttı. Bir müddettir Apple şirketinin, yeni bir tane ara model üstünde çalışmakta olduğu, bu söz konusu modelin ise ”iPhone SE 2” şeklinde adlandırılacağı ifade edilmekte.

Bugüne kadar iPhone SE 2 modeliyle alakalı olarak bir çok rapor paylaşıldı. Deneyime sahip bir Apple analisti olarak öne çıkan Ming-Chi Kuo, geçmiş olduğumuz haziran ayı içerisinde hazırlamış olduğu bir rapor aracılığıyla iPhone SE 2 modelinin geleceğini müjdelemiş ilk isimlerden oldu. Kuo, daha sonrasında yapmış olduğu açıklamalar aracılığıyla da iPhone SE 2 modelinin iPhone 8 modeline benzer olacağını ifade etmiş oldu. Öte yandan Kuo, yaklaşmaya başlayan yeni akıllı telefonun 4.7 inç boyutuna sahip olarak, Touch ID desteğiyle beraber geleceğini, cihaz üzerinde A13 Bionic işlemcinin kullanılacak olduğunu ifade etmiş bir durumda.

Ortaya çıkmış olan başka yeni bir raporda iPhone SE 2 modelinin Face ID desteğiyle beraber geleceğini ortaya koymakta. Zira yeni paylaşılmış olan rapora bakılırsa iPhone SE 2 modeli, TrueDepth isimli kamera modülüne sahip durumda bulunacak. Öte yandan tekrar aynı rapora bakılırsa iPhone SE 2 modelinin ekranı 5.4 inçlik bir büyüklükte olacağını söylemekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close