Mobil

iPhone 13 o özellikle mi gelecek?

iPhone 13 o özellikle mi gelecek?

 

iPhone kullananlar seenelerdir Touch ID isimli parmak izi okuyucunun tekrardan telefonlarda yer almasını talep ediyordu. Söylentilere bakılır ise bir sonraki nesil üzerinde bu talepleri karşılanacak olabilir.

Apple şirketi çok yakın bir zaman içerisinde iPhone 12 modellerini satışa çıkarttı. Bu söz konusu modelleri dünyanın genelinde çok büyük bir tartışma konusu olsa bile adeta peynir ekmek gibi satılmış oldu. Daha bir çok kullanıcı iPhone 12 modellerine kavuşmayı başaramadan daha sonraki telefonla alakalı söylentiler ortaya çıkmaya başladı.

Daha öncesinde de yapmış olduğu paylaşımlar üzerinde çok isabetli tahminlerin yanı sıra sızıntılar paylaşmış olan bir tane hesap, yeni iPhone 13 modelleriyle alakalı bir açıklama gerçekleştirdi. Hesabın paylaşımlarına bakılırsa yeni telefon üzerinde Touch ID isimli parmak izi okuyucu kullanılmaya başlanacak.

Bir çok iPhone kullanıcısıyla ilgili olarak geçmiş dönemlerde bazı modeller üzerinde kullanılmış olan Touch ID isimli parmak izi sensörü fazlasıyla başarılı bir sistem idi. Bu söz konusu kullanıcılar yeni çıkmış olan Face ID’ye karşın eski sistemi de kullanma konusunda isteklerinin bulunduğunu çok büyük bir sıklıkla dile getirmekteydi.

Yeni karşımıza çıkacak iPhone 13 modellerinde Amerikan teknoloji devinin bu söz konusu isteklere yanıt vereceği iddia edilmiş durumda.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close