Mobil

iPhone 12 serisi ne zaman tanıtılacak?

iPhone 12 serisi ne zaman tanıtılacak?

 

Teknoloji devlerinden biri olarak öne çıkan Apple şirketi, pek çok yeni özellikle kullanıcılarına sunacak olduğu yeni akıllı telefon serilerinden iPhone 12 modelini tanıtacak olduğu tarihi resmi bir şekilde açıklamış durumda. iPhone 12 adlı seri, 13 Ekim tarihinde Türkiye saatiyle 20:00’ı gösterirken canlı bir şekilde tanıtılmış olacak.

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan teknoloji devlerinden Apple şirketi, akıllı telefonla alakalı sektörün ve kullanıcılarının çok büyük bir sabırsızlıkla beklemekte olduğu iPhone 12 modelini bu yıl yaşanmış olan olumsuzluklardan dolayı ertelemişti. Ortalama bir şekilde üç hafta öncesinde düzenlemiş olduğu etkinlik kapsamında yeni akıllı telefon serisini görmeyi beklemiş olsak bile Apple şirketi, etkinlik kapsamında iPhone 12 adlı seriye yer vermemiş idi.

Böyle olması da Apple şirketinin iPhone 12 adlı serisini yeni bir etkinlik kapsamında tanıtacak olduğunu kesinleştirmişti. Bugün Apple şirketinin yapılmış olduğu paylaşımla beraber beklenmekte olan etkinliğin tarihinin yanı sıra saati kesinleşmiş oldu. Apple şirketi, bir çok yeni özelliğe sahip olarak karşımıza çıkacağı ifade edilen yeni iPhone 12 adlı seriyi 13 Ekim Türkiye saatiyle 20:00’yi gösterirken tanıtacak olduğu açıklamasında bulundu.

Apple şirketinin 13 Ekim tarihi içerisinde tanıtacak olduğunu açıklamış olduğu yeni iPhone 12 adlı seri, daha önceki serilere bakıldığında daha çok özelliğe ev sahipliği yapmış olacak. Bu söz konusu yeniliklerden bir tanesi tabii ki de 5G bağlantı teknolojisi olarak karşımıza çıkacak. Apple şirketi ardımızda bırakmış olduğumuz yıl iPhone 11 adlı seride yer vermemiş olduğu 5G adlı desteğe de iPhone 12 modelinde yer vermiş olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close