Mobil

iPhone 12 Pro modeli koyu mavi renkli mi olacak?

iPhone 12 Pro modeli koyu mavi renkli mi olacak?

 

iPhone 12 Pro modelinin özel renk seçeneğiyle alakalı ortaya atılmış olan iddialara bakılırsa Apple şirketi, iPhone 12 Pro modelini koyu mavi renk seçeneğiyle piyasaya sürmüş olacak. Tabii ki de ”mavi” renkli bir iPhone istemeyenlere değişik renk seçenekleri de yer alacak.

Apple şirketi, Android işletim sistemli akıllı telefon üreten firmaların tam tersine akıllı telefonlarının tasarımları üzerinde kısa zamanda çok büyük değişiklikler gerçekleştirmemekte. Bu duruma en iyi örnek ise iPhone 6 modeli ile birlikte iPhone 6S modeli, iPhone 7 modeli ve 8 modelleri üzerinde; ayrıca öte yandan iPhone X modeli ile birlikte iPhone Xs modeli ve iPhone 11 modelleri üzerinde aynı tasarımların kullanmış olması gösterilebilir. Bununla beraber Apple şirketi, her yeni modeli üzerinde tasarımdan bağımsız bir şekilde özgünlük sunabilmek amacıyla çok özel bir renk seçeneği sunmakta.

Geçmiş olduğumuz sene piyasaya çıkartılan iPhone 11 Pro modeli ile birlikte iPhone 11 Pro Max modeli üzerindeki Midnight Green (Gece Yeşili) isimli renk seçeneği, iPhone 11 Pro modelleri üzerinde de özel renk seçeneği şeklinde karşımıza çıkmış idi. Apple şirketinin iPhone 12 Pro modelleri üzerinde de iPhone 11 Pro modelinde olduğu gibi özel bir renk seçeneği sunacak olması konusunda beklenti var ve şimdilerde ise bu rengin tam olarak ne olacağı çok daha yüksek sesle dillendirilmeye başlanmış durumda.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close