Mobil

iPhone 12 gecikecek

iPhone 12 gecikecek

 

Apple şirketi, yaklaşmaya başlayan iPhone modelleriyle alakalı olarak çok önemli bir açıklamada bulundu. Firmanın Finans Birimi Başkanı görevinde bulunan Luca Maestri, iPhone 12 isimli serinin birkaç hafta kadar gecikecek olduğu konusunda bir açıklamada bulundu. Bu söz konusu açıklama ile birlikte Apple şirketi, tarihinde ilk defa bir iPhone’un gecikecek olduğu konusunda duyuru yapmış oldu.

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan teknoloji devlerinden Apple şirketi, şu dönemlerde yeni iPhone modeliyle gündeme gelmiş durumda. Apple şirketinin yeni amiral gemisi telefonlarıyla ilgili olarak nerdeyse her gün yeni bir gelişme yaşanmaya başladı ve bizler ise bu söz konusu gelişmeleri sizlere aktarmaya gayret ediyoruz. Şimdi ise firma, yaklaşmaya başlayan iPhone modelleriyle alakalı olarak çok önemli bir açıklamada bulundu. Bu söz konusu açıklamanın, Apple tarihi üzerinde bir ilk olduğunu söylemek gerektiğini de unutmamalıyız.

Apple şirketi her sene eylül ayı içerisinde özel bir etkinlik gerçekleştiriyor ve amiral gemisi iPhone modellerini bu etkinlikte tanıtmış oluyor. Fakat bu sene içerisinde, bütün dünya üzerinde olağanüstü bir süreçten geçilmekte. Bunun asıl sebebi de tahmin edeceğiniz gibi koronavirüs ile alakalı salgın. Apple şirketinin yapmış olduğu en son açıklama ise, firmanın koronavirüsle alakalı salgından üstüne düşeni almış olduğunu göstermekte. Apple şirketinin yapmış olduğu özel açıklamalara bakılırsa iPhone 12 isimli seri, birkaç hafta kadar gecikmiş olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close