Mobil

iPhone 11 modelleriyle alakalı şikayetler gelmeye başladı

iPhone 11 modelleriyle alakalı şikayetler gelmeye başladı

 

Apple şirketinin 2019 model olarak satışa sunulan iPhone cihazlarını satın almış olan tüketicilerin cihazlarla alakalı ilk şikayetleri, hem ekranı tamamen kaplamakta olan hem ise cihazın arka paneli üzerinde bulunan camdan yapılmış yüzeyin çizilmelere karşı çok fazla hassas durumda bulunması oldu. Kullanıcılara bakılır ise hem çok ‘‘ucuz’’ bir model olarak çıkan iPhone 11 hem ise premium bir model olarak çıkan iPhone 11 Pro isimli model, bir yabancı nesne ile en ufak bir temasta hemen çizilmiş oluyor.

Apple şirketi, iPhone 11 isimli modellerinin lansman etkinliği esnasında cihazların bu güne kadar üretilmiş en fazla dayanıklı cam yüzeye sahip durumda bulunduğunu ileri sürmüştü. Dolayısıyla da kullanıcılar, söz konusu cihazlarının bu kadar basit bir şekilde çizilmesine çokta ‘‘sakin’’ bir şekilde tepkiler vermemekteler. Bir çok iPhone 11 Pro modeli ile birlikte Pro Max modeline sahip olan kullanıcı, 1000 dolar tutarından daha çok fiyat etiketi bulunan bir cihazın çok daha dayanıklı bir durumda olmasının gerekli olduğunu savunmakta.

Ayrıca iPhone 11 modelini kullananların tek bir şikayetleri cihazın dayanıklılığı konusunda da değil. Kullanıcılardan azıları iPhone 11 modelineki cihazlarının hücresel veriyle alakalı kalitesinden de şikayetçi. Öte yandan aşırı bir şekilde ısınma ve gece modu üzerinde yer alan görüntü bozulmaları da öteki problemler arasında yer alıyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close