Mobil

iOS 13 işletim sistemi Türkiye’de ne zaman kullanılabilecek?

iOS 13 işletim sistemi Türkiye'de ne zaman kullanılabilecek?

 

Apple şirketi, iOS 13 işletim sistemini 19 Eylül tarihinde uyumlu bir durumda bulunan bütün iPhone cihazlara özel olarak değişik bölgelerde ve değişik zaman diliminde olacak biçimde yayınlamaya başlayacak.

Türkiye içerisinde ise 19 Eylül Perşembe gününde saatler 20:00’yi gösterirken paylaşılacağı açıklanan iOS 13 işletim sistemi, 19 Eylül Perşembe gününde 120 tane farklı bölge içerisinde, 20 Eylül Cuma gününde de 23 farklı bölge içerisinde paylaşılacak.

iOS 13 işletim sisteminin ilk paylaşıldığı saat aralığında, iOS 13 işletim sistemini yükleme konusunda bir isteğiniz olursa yoğun indirmeden dolayı çok yavaş bir yüklemeyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

iOS 13 işletim sistemi hangi iPhone modellerine yüklenebilecek?

* iPhone XS Max modeli,
* iPhone XS modeli,
* iPhone XR modeli,
* iPhone X modeli,
* iPhone 8 Plus modeli,
* iPhone 8 modeli,
* iPhone 7 Plus modeli,
* iPhone 7 modeli,
* iPhone 6s Plus modeli,
* iPhone 6s modeli,
* iPhone SE modeli,

Apple şirketi, iPad’ler ile alakalı olarakta iPadOS işletim sistemine ait olan yeni güncellemesini 30 Eylül tarihi içerisinde paylaşmış olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close