Mobil

iOS 13.4 ne zaman sunulacak

iOS 13.4 ne zaman sunulacak

 

Çin’de merkezi bulunan bir internet sayfası, Apple şirketinin iOS 13.4 işletim sistemini bugünden itibaren kullanıma sunacak olduğu konusunda bir açıklamada bulundu. İddialara bakılır ise Amerika Birleşik Devletleri asıllı tüketiciler bugün, Çin asıllı tüketiciler de 18 Mart tarihinden itibaren iOS 13.4’ü kullanmaya başlayabiliyor olacaklar.

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan teknoloji devlerinden Apple şirketi, iPhone sahibi olanların hizmetine sunmuş olduğu iOS 13 adlı en yeni işletim sistemiyle alakalı çalışmalarını devam ettirmeyi de sürdürmekte. Yaşanmış olan problemlerden dolayı iOS 13 işletim sistemiyle alakalı çok sık bir şekilde güncellemeler paylaşan firma, kısa bir zaman geçtikten sonra da iOS 13 işletim sisteminin son sürümü olarak öne çıkan iOS 13.4 sürümünü tüketicilerin hizmetine sunmuş olacak. Son ortaya atılmış olan iddialara bakılırsa da iOS 13.4, bugün iPhone kullanıcıları için sunulmuş olacak.

Çin de merkezi bulunan bir internet sayfası olan IT Home aracılığıyla ortaya atılmış olan iddialar, Apple şirketinin iOS 13.4 işletim sistemiyle beraber Çin’de yer alan mobil ödeme platformu olarak öne çıkan AliPay aracılığıyla Apple Pay ile birlikte Apple Wallet’i birleştirecek olduğunu ortaya koymakta. İddialara bakılır ise Çin asıllı tüketiciler, iOS 13.4 işletim sistemiyle AliPay harcamalarına özel olarak Apple Pay ile birlikte Apple Wallet hizmetlerini uyumlu bir biçimde kullanabiliyor olacaklar. Bu söz konusu vaziyet, Çin’de yer alan iPhone sahibi olanların işlerini bayağı bir kolaylaştıracak gibi duruyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close