Uygulama

Instagram’dan kolaj özelliği

Instagram'dan kolaj özelliği

 

Dünya üzerindeki en popüler hale gelen sosyal medya platformlarından Instagram, çok daha yeni bir özelliğe kavuşmuş durumda. Geliştirmeleri yapan ekip, Instagram platformunun mobil sürümlerine özel bir güncelleme getirerek uygulamanın hikaye kısmında çok daha önemli bir yenilik ilave etti. ”Yerleşim” şeklinde adlandırılmış olan bu özellik, tek bir tane hikayenin içinde altı tane fotoğrafa kadar ilave edebilmenize yardımcı olmakta. Yani söz konusu bu özellik ile birlikte Instagram platformu, kendisine ait bir kolaj özelliğine sahip olmayı başardı.

Instagram platformunun geliştirici ekibi, kısa bir zamandan beri hummalı çalışma içine girdi. Geliştirici ekip, platform üzerine yer alan ilgiyi daha da arttırabilmek amacıyla ellerinden gelen her şeyi yapmaya devam ediyor. Geçmiş olduğumuz dönemler içerisinde tekrar etkili özellikler sunmakta olan ekip, şimdi ise kolaj isimli özelliği ile birlikte kullanıcıların, Instagram platformuna karşı ilgisini arttırmaya çalışmakta. Instagram platformunun yeni karşımıza çıkarttığı bu özelliğiyle beraber kullanıcılar, 3. parti bir uygulama kullanmaya ihtiyaç bile duymadan kolajlar oluşturabiliyor olacaklar.

Instagram platformunun yeni getirmiş olduğu Yerleşim adlı özelliği, kullanıcılar için 2 ila 6 tane fotoğraf arasında bir seçim gerçekleştiriyor. Üstüne üstlük kullanıcılar, talep ettikleri durumda oluşturmuş oldukları kolajın bir veyahut birkaç tane fotoğraflarını da galerileri üzerinden seçebilmekteler.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close