Uygulama

Instagram’dan çok yeni bir özellik

Instagram'dan çok yeni bir özellik

 

Popüler bir durumdaki görsel içerik paylaşım platformu olarak öne çıkmış olan Instagram, mesaj kutusu aynı sorular ile dolmaya başlayan işletmelerin yanı sıra içerik üreticileriyle ilgili olarak Sıkça Sorulan Sorular (SSS) adlı özelliği test etmeye başlamış durumda. Özellik yayınlanmasının hemen ardından devamlı bir şekilde yineleyen soruları yanıtlama amacıyla çok daha basit bir hal almış olacak.

Dünya üzerindeki en büyük sosyal medya platformu olarak öne çıkmış olan Facebook şirketi, aynı zaman içerisinde Instagram’ın yanı sıra Messenger ile birlikte WhatsApp benzerindeki popüler durumda bulunan uygulamaların da çatı firması konumunda yer almakta ve Facebook şirketi, özellikle de Messenger adlı uygulamanını yanı sıra Instagram DM ile birlikte WhatsApp’ı ortak bir altyapının altında birleştirebilme amacıyla da çok yoğun çalışmalar içinde.

Facebook adlı platform ardımızda bırakmış olduğumuz ayın son günlerinde Instagram DM ile Messenger birleştirme özelliğini paylaşmış ve söz konusu bu iki mesajlaşma servisini ortak bir altyapının altında birleştirme çalışmaları konusundaki en somut adımlardan bir tanesini de atmıştı. Şimdilerde ise çok daha yeni bir test çalışması daha başlatmış olan Facebook şirketi, Messenger adlı uygulamanın Sıkça Sorulan Sorular (SSS) isimli özelliğini Instagram adlı platforma da getirmiş oldu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close