Uygulama

Instagram’da popüler olma

Instagram'da popüler olma

 

Instagram fotoğraf ve video paylaşımıyla hem kişisel hesaplarla olsun hem de işletme bazında son dönemler de oldukça popüler bir program haline gelmiştir. Instagram da popüler olmak ise tabi ki kolay değildir. Gününüzün belirli zamanını buna ayırmalı ve para kazanmak isterseniz bu platformu işiniz haline getirmelisiniz. Ancak tabi ki popüler olmak kolay değildir. Bu tamamen size bağlı olmakla birlikte ayırdığınız vakit atacağınız doğru adımlar ınstagram da sizi popüler olmaya doğru yöneltecektir. Sabır ve azimle devam etmeniz gereken bir yol olacaktır. İşte Popüler olmanın püf yolları:

Atacağınız ilk adımınız sayfanızın ya da işletmenizin adını sade bir isim yapmanız en doğrusu olacaktır. Çünkü farklı kafa karıştırıcı isim sizin ilginizi çekmeyecek tam tersi takipçinizi sizden uzaklaştıracaktır. Akıl da kalıcı sade bir isim sizin hem markanızın büyümesini destekleyecek hemdehızla büyümenizi bile etkileyebilecektir.

Hem fotoğraf hem de video her iki paylaşım yapacağınız kısım da seçtiğiniz alan da paylaşım yapmaya kesinlikle dikkat edin. Çünkü alanınız dışında yaptığınız paylaşımlarınız ne sizin ne de takipçinizin bir faydasına olmayacaktır. Belirli bir alanda kendinizi yönlendirdiğiniz zaman takipçinizi etkileyecek bir alandaysanız zaten büyümemek içten bile değildir. Kullanacağınız etikette önemlidir. Fotoğraf ve videonuzla alakası olmayan etiketler belirli süre sonra profilinizle alakası olmayan kitleyi yönlendireceği için göze batan bir profiliniz olur ve erişiminiz düşmesine kadar sebep olabilir.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close