Uygulama

Instagram ve Messenger için yeni mesajlaşma özelliği

Instagram ve Messenger için yeni mesajlaşma özelliği

 

Instagram platformu üzerinde mesajlara gelmiş olan yeniliklerin bir bölümü bugünden itibaren aktif hale gelmiş durumda. Bunlara bir de yeni dizilerin yanı sıra seriler de eşlik etmiş oluyor.

Facebook platformu, son zamanlar içerisinde özellikle Instagram platformu ile birlikte Facebook Messenger adlı uygulamasına çok özel bir ilgi göstermekte. Kullanıcıların en fazla zaman harcamakta olduğu platformlardan iki tanesi olarak öne çıkan Instagram ile birlikte Messenger için çok daha yeni özellikler gelmekte. Bunlar arasından birincisi, bundan böyle kullanıcılara açılmış olan Watch Together yani Beraber İzle isimli seçenek. Bu söz konusu özelliği kullanıp bir kişi IGTV’nin yanı sıra TV dizileri ile birlikte Reels, filmleri ve ayrıca popüler bir durumdaki videoları gerçek zamanlı video sohbetle beraber izleyebiliyor olacak.

Facebook platformu söz konusu yeni özelliklerin daha fazla kullanılabilmesi maksadıyla yeni yapımlarını da duyurmuş oldu. Şirket, iki tane yeni dizi olarak öne çıkan Post Malone’s Celebrity World Pong League ile birlikte Here for It With Avani Gregg adlı diziyi de bu vesileyle açıklamış bulundu.

Bu söz konusu dizileri öteki insanlarla beraber izleme amacıyla yapılması gerekli olanlar da çok kolay. Bir tane mesaj odası oluşturmanın ardından veyahut video sohbet başlatmanın ardından, ekranın sağ alt köşesinde yer alan medya düğmesine tıklamak; hemen sonra da TV ile birlikte Filmler isimli seçeneğe dokunmak gerekli.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close